Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

O firmie

W naszej ofercie znajdują się meble do każdego wnętrza. Wykonujemy je z MDF-u foliowanego i lakierowanego, z płyt pokrytych fornirem oraz  z drewna.  Przy realizacji projektów zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność, ergonomię oraz estetykę wykonania. Firma zapewnia dokonanie pomiaru, doradztwo, projekt, transport oraz montaż mebli. Na życzenie wykonujemy również kolorowe wizualizacje projektowanych wnętrz.

Firma EURO-Mebel działa na szczecińskim rynku meblowym od ponad 8 lat. Specjalizujemy się projektowaniem i produkcją mebli kuchennych oraz szaf wnękowych z drzwiami przesuwnymi na wymiar (typu Senator, Kommandor) robionych pod indywidualne zamówienia naszych Klientów.

Podczas wieloletniego okresu działalności naszej firmy wykonaliśmy wiele małych i dużych zleceń. Jakość naszych wyrobów została doceniona zarówno przez klientów indywidualnych jak i firmy o różnym profilu działalności. Zapewniamy wysoką jakość produktów i usług, nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych dostosowanych do oczekiwań klienta. Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z nami lub przeglądając galerię wykonanych projektów.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą